Rakamlarla Sudoku

Rakamlarla Sudoku

Rakamlarla Sudoku Ürünümüzü Telefon İle Sipariş Vermek İsterseniz 0362 233 55 00 Nolu Tekefonu Arayıp Sipariş Verebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Rakamlarla Sudoku İle İlgili Yazılar, Resimler ve Diğer Metaryaller Firmamız İzni Olmadan Web Sitelerinde Yayınlanamaz, İzinsiz Kullanılamaz.

44.00 TL
Stokta Var
Miktar:
Siparişlerinizi Havale İle Yapabilirsiniz

Rakamlarla Sudoku Açıklama

Sudoku Rakamlarla

Dörtlü

Altılı

Dokuzlu Olmak üzere  üç ayrı sudoku.

Sudoku Nedir?
Günümüzün en ünlü japon oyunu olan sudoku Japonca'da "Sayılar tek olmalı" anlamına gelmektedir. 

Sudoku oyunu günümüzün düşünme ve mantık yürütme yeteneğini geliştirmeye en fazla fayda sağlayan zeka oyunu olarak bilinmektedir. Bu yüzden uzak doğuda okullarda çocuklara sudoku oynama imkanları sunulur.

Sudoku Nasıl Oynanır?
Sudoku oyunu 9 hücreden oluşan 9 karenin 3 boyut diyebileceğimiz düzlemde 1 den 9'a kadar sayıların tek bir defa kullanılması şartı ile dizilmesi gerekiyor. Sudoku oyununda 
her satır ve sütunda 1'den 9'a kadar olan sayılar sadece bir kez kullanılarak dizilmesi gerekir. Aynı zaman da sudoku oyununda 9 hücreden oluşan her bir kare içinde 1'den 9'a kadar sayılar bir kez kullanılarak dizilmesi gerekir.

Sudoku Oyun Kuralları: Basit olarak sudoku oynamak için 3 kurala dikkat etmemiz gerekir. 1'den 9'a kadar olan sayıları her sütuna, her satıra ve her kare içine tekrar etmeden girmeniz gerekir.
  Sudokudaki ahşap pulların herbiri senka kalınlığında üretildiğinden diğer
oyun gruplarımızla da değişik oyunlar çıkartılabilmektedir.
  Aynı zamanda bu ahşap pullar, çocukların hesap işlemleri için yardımcı materyal olarak kullanılabilmektedir.WhatsApp Destek Hattı