Solo Test / 18 taş

Solo Test / 18 taş

Solo Test / 18 taş Ürünümüzü Telefon İle Sipariş Vermek İsterseniz 0362 233 55 00 Nolu Tekefonu Arayıp Sipariş Verebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Solo Test / 18 taş İle İlgili Yazılar, Resimler ve Diğer Metaryaller Firmamız İzni Olmadan Web Sitelerinde Yayınlanamaz, İzinsiz Kullanılamaz.

22.00 TL
Stokta Var
Miktar:
Siparişlerinizi Havale İle Yapabilirsiniz

Solo Test / 18 taş Açıklama

Solo Test  (Delikli) 

Ürünün arka yüzüne 18 Taş eklenmiştir.

23cmx23 cm kare 12 mm mdf malzemeden  bir tarafı delinerek solo test için hazırlanmış, diğer tarafı da 18 taş oyunu için baskı yapılmıştır.

1,5cm çapında 22mm boyunda kayın ağacından imal edilmiş silindirler mevcuttur.

Solo test kendi kendine oynanan bir oyundur. 32 Sütunun merkezindeki yuvarlağı boşa bırakmak üzere tüm boşluklara sütünları yerleştirin.
   Boş dairenin çevresindeki 4 sütunun herhangi birini hemen arkasındaki piyonu önündeki piyonun üzerinden atlatarak boş daireye yerleştirin ve üzerinden atladığınız piyonu (Sütunu) alınız. Oyun  süresince önündeki piyonun üzerinden atlayarak hareket ettirdiğiniz herhangi bir piyonun boş daireye yerleştirirken üzerinden geçtiğiniz piyonu alınız.
   Oynamak istediğiniz piyonun her yöne hareket ettirebilir ancak çapraz hareket ettiremezsiniz. Bir piyonun önündeki veya yanındaki piyon üzerinden atlatılacak ve hemen ardındaki boş deliğe yerleştirilecek durum yoksa oyun biter. Size  verilen  ahşap sütunlar ''senka'' (ahşap eğitim ve kule  oyunu) oyun  
parçasının yarısı olacak şekilde kesildiğinden, bu parçalarla ve diğer ahşap Legolarımızla da  beraber değişik oyunlar çıkartmanız mümkündür.
   Oyunun özelliği 
Amaç oyun sonunda birtek piyon kalmasıdır. 

 WhatsApp Destek Hattı