Büyük Senka

Büyük Senka

Büyük Senka Ürünümüzü Telefon İle Sipariş Vermek İsterseniz 0362 233 55 00 Nolu Tekefonu Arayıp Sipariş Verebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Büyük Senka İle İlgili Yazılar, Resimler ve Diğer Metaryaller Firmamız İzni Olmadan Web Sitelerinde Yayınlanamaz, İzinsiz Kullanılamaz.

25.00TL
Stokta Var
Miktar:
Siparişlerinizi Havale İle Yapabilirsiniz

Büyük Senka Açıklama

Kutunun içinde 19 kat olacak şekilde 57 büyük  senka blok  mevcuttur.

Resimdeki gibi 3' erli sıralar halinde senka bloklarını dizin. Doğal senkadaki gibi bir büyük senka bloğunun boyu 3 tane büyük senka enindedir. Büyük Senka bloklarının bir tanesinin eni, iki tanesinin kalınlığına üç tanesinin eni bir tanesinin boyuna denk gelecek şekilde imal edildiğinden matematiksel işlemlerin ve şekillerin yapımında (küp, kare, dikdörtgen prizması gibi) hem eğlence hem de eğitim amaçlı olarak kullanılabilir. 

Oyun Nasıl Oynanır: Büyük Senka kulesini kuran oyuna başlar.  Kuleyi kurduktan sonra en az iki kişi oyuna başlar. Oyun ekibinin kalabalık olması oyuna daha çok heyecan katacaktır. Sırası gelen, herhangi bir bloğu istediği yerden alarak en üst sıraya dizer. Oyun oynarken bir elini kullanmanız ve oyun arkadaşlarınızla saat yönünde sırayı takip etmeniz oyunun kurallarındandır. Çekilecek başka blok kalmadığında, kule hala yıkılmamışsa bu oyuncuların berabere kaldıklarının ifadesidir. Dengeyi bozup kuleyi yıkan yeni oyun için kuleyi tekrar yapar. Her bir blok 1,5cmx3cmx9cmdir.